1. a 3.5.2009 psali o nás v Jalovci

18.2.2010

BIKE  PRO  RACING – úspěšný víkend

Během prvního květnového víkendu se naši bikeři zúčastnili hned dvou závodů.

Na prvního máje   se BIKE PRO RACING  podílel na uspořádání prvního závodu „Valašský pohár MTB mládeže“

který se konal u lyžařského vleku Veselá u Valašského Meziříčí. Celá organizace závodů proběhla hladce a  děkujeme tímto Městu Valašské Meziříčí za finanční podporu a  organizátorům z Edie teamu Vsetín. Krásné počasí přilákalo celkem 227 závodníků a to i ze zahraničí.  Za barvy teamu Bike Pro racing  soutěžilo 17 bikerů  a z toho 7 jich vybojovalo kovy nejcennější. Zlato si odnesla Barbora Nováková a Elen Merklová, stříbro Lucka Krupová, Denisa Stodůlková a Martin Pokorný a s bronzovou medailí odjížděli Diana Kolovratníková a Michaela Mikesková.

Již v sobotu nastoupili do dalšího sportovního klání naši junioři v závodu  10. ročníku

„AUTHOR ŠELA MARATHON“

na trati dlouhé 58 km vedoucí Oderskými  vrchy bojovali v silné mezinárodní konkurenci

Denisa Stodůlková, která získala bronzovou medaili a Daniel Čáň obsadil pěkné 23. místo. V neděli pokračoval dětský závod v Přerově, kde jsme měli opět naše želízka v ohni a z celkem 9 nasazených závodníků  jsme získali 6 medailí.

Zlatá byla Barča Nováková, stříbrná Lucka Krupová, Tereza Tvarůžková, Veronika Hermanová a  Petr Grygar a bronzová Diana Kolovratníková  .

Celou akci sledoval ať jako aktivní závodník sobotního marathonu, tak  startér nedělních  dětských závodů  VIP - Gery Fischer. Člověk, který má na svědomí MTB – horské kolo.

Atmosféra i závody se panu Fisherovi velmi líbily a na setkání s ním budeme dlouho vzpomínat.