VP v Jablůnce zároveň přeborem Zlínského kraje - Přeborníky se stali Adélka, Dejv a Patrik | BIKE PRO RACINGVP v Jablůnce zároveň přeborem Zlínského kraje - Přeborníky se stali Adélka, Dejv a Patrik

14. 09. 2020
Poslední díl Valašského poháru, který byl zároveň přeborem Zlínského kraje, hostila Jablůnka. Na velmi těžké, ale perfektně připravené trati, byly k vidění krásné souboje od těch nejmenších kategorií, až po ty nejstarší. Velikou radost nám udělali naši závodníci, kterým trať seděla a ve většině kategorií obsadili pódiová umístění. Zlatou medaili vybojovali Adélka Pernická, Dejv Vašut, Kristýnka Dolečková a Honza Kulajta. Stříbro brali Rami Šimčík s Kájou Šidlíkem a Fildou Hasalíkem, bronz Terezka Dolečková s Kubou Svitákem. Přeborníky Zlínského kraje, který byl vypsán pro licencované závodníky se stali Adélka Pernická, Patrik Toman a David Vašut. Titul vícemistra Zlínského kraje vybojovali Kuba Sviták a Kája Šidlík. Všichni tito závodníci byli úspěšní i v celkovém hodnocení Valašského poháru. Z mladších závodníků si zlato za celkové umístění odvezla Kristýnka Dolečková a Honza Kulajta. Bronzoví byli Terezka Dolečková s Filipem Hasalíkem. Všem závodníků kteří bojovali v našich barvách gratulujeme a děkujeme za reprezentaci klubu.
Vítěznou atmosféru podpořili jako vždy rodiče, kteří byli nejenom nejlepšími fanoušky, ale postarali se taky o kaloricky velmi hodnotný catering po celý závodní den.

Informace k celému seriálu VP najdte zde: http://www.mtb.block.cz/

Odkaz na fotogalerii: http://www.bikeproracing.cz/galerie-foto-kola/vp-jablunka-prebor-zlinskeho-kraje-2020